O Motylarni

Motylarnia. Ośrodek Rozwoju Osobistego i Zawodowego dla Kobiet w Toruniu to miejsce wyjątkowe, bo stworzone przez kobiety wyłącznie dla kobiet. Jako jedyne w Toruniu w profesjonalny sposób stworzyłyśmy warunki do wszechstronnego rozwoju kobiet i rozwiązywania ich problemów.

Motylarnia powstała z myślą o kobietach, o ich niespełnionych marzeniach i  trudnościach, z którymi spotykają się w swoim codziennym życiu. Bez względu na to, czy jesteś singielką, matką, partnerką, teściową czy żoną, łączy nas podobieństwo doświadczeń, potrzeb i problemów.

To tutaj możesz pokazać swoje smutne oczy, pomimo tego, że codziennie uśmiechasz się do najbliższych. Możesz powiedzieć, co Cię wkurza, chociaż w innych miejscach kobiecie przecież nie wypada tego mówić. Możesz wreszcie podzielić się swoimi troskami i szukać dla nich rozwiązań.

Motylarnia to miejsce dyskretne, w którym każda kobieta, niczym motyl, ma szansę na przemianę, czy zmianę w swoim życiu pod okiem innych kobiet – specjalistek, które dzięki zdobytej wiedzy i własnemu doświadczeniu pomogą odkryć umiejętności potrzebne do ich wprowadzenia.

W Ośrodku każda kobieta może skorzystać z szeregu propozycji, które zostały przygotowane  na bazie rozmów i doświadczeń bliskich każdej kobiecie. Zachęcamy do skorzystania z pierwszej konsultacji, która pozwoli wskazać najbardziej optymalną drogę rozwiązania indywidualnego problemu.

Czekamy na Ciebie

Kobiety z Motylarni